search

ATAN – Abnormal Load Ep

30,89 zł

RELEASE: 2023

DATA PREMIERY 23.06.2023

LINE -UP

CLAUDIA MOSCOSO – vocals

JERRY SADOWSKI – drums

ANDRZEJ CZAPLEWSKI – guitar

MARCIN PALIDER – bass

LABEL: Prog Metal Rock Promotion

Ilość
In Stock

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Track List:

1. Athanasy 02:45

2. Amends 05:37

3. Abnormal Load 16:34

4. AtAnity 02:31

Atan to londyński zespół Progressive Metal, założony przez Andrzeja Czaplewskiego i Claudię Moscoso w 2020 roku.

Zespół rozpoczął współpracę z perkusistą Jerrym Sadowskim, który dzielił już scenę z Andrzejem, Później został poproszony o dołączenie do ATAN.

W 2021 roku, po udanym nagraniu debiutanckiej płyty ATAN „Ugly Monster”, na stałe do zespołu dołączył basista Marcin Palider.

Muzyka ATAN to wyjątkowa mieszanka stylów. Riffy Djenty i dziwne metrum grane na 7- i 8-strunowych gitarach, w muzyce zespołu usłyszymy również eklektyczne harmonie wokalne, w stylu od ekstremalnego do delikatnego włącznie. Najnowsze dzieło zespołu, to pokaz świetnej produkcji i techniki grania. Grupa wystąpiła przed PANTERĄ, na koncercie w Łodzi (PL) i obecnie planuje dalsze koncerty. Atan pojawił się również na OSTRÓW ROCK FESTIVAL (29-30 lipca 2023), w roli zespołu promowanego i udzielającego wywiadów, w specjalnie utworzonej do tego celu strefie. Atan otwierał wszystkie koncerty Riverside, podczas jesiennej (2023 r.) trasy Riverside po Polsce.

ATAN wystąpi również na czwartej edycji Ostrów Rock Festival, która odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2024, gdzie wystąpi u boku m.in. Pain Of Salvation, The Vintage Caravan, Zero Hour...

PMR
PMR-atan

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.